eeru

VentSys ventilatsiooniklapp Furnituur, Ventilatsiooniklapp

VentSys ventilatsiooniklappUus
Artikkel: 0000000001677
Kogus:
Üldmaksumus:
29.99
Lisa ostukorvi
Sissemakse, €:
Kuutasu:
Akende ventilatsiooniklapid (fresh klapid) on esteetilised, kompaktsed ning tagavad efektiivse tuulutuse. Need loovad tervisliku sisekliima ja säästavad energiat. Neid on võimalik paigaldada igasugustele aknatüüpidele: plast-, puit- või alumiiiniumakendele. 
Nende abil saab reguleerida siseneva õhu kogust ning tagada sel moel ruumides küllaldase õhuvahetuse. Siseneva õhu kogust saab reguleerida vastavalt konkreetse ruumi vajadusele ning ülesse suunatuna ei tekita õhuvool tuuletõmbust. Klapis asetsev filter kõrvaldab saabuvast õhust mustuse.
Meie tootevalikus on nii standardsed kui ka helipidavad ventilatsiooniklapid. Ventilatsiooniklapid on lihtsasti paigaldatavad ja hooldavad.
 
 
Nii remonditavatele kui ka uusehitistele sobiv raamiklapp on aknaraamile paigaldatav energiasäästlik välisõhu sissevõtuklapp (nn. freshklapp), mille abil saab reguleerida siseneva õhu kogust ja tagada sellega ruumides piisava õhuvahetuse. Üles suunatud õhuvool ei tekita tuuletõmbust ning klapile paigaldatud filter kõrvaldab sissetulevast õhust mustuse.
 
 
VentSys VENTILATSIOONIKLAPP
 
VentSys – raamiklapp on aknaraami paigaldatav energiasäästlik välisõhu sissevõtuklapp, mis sobib nii remonditavatele kui ka uusehitistele. VentSys VENTILATSIOONIKLAPP– klapi abil saab reguleerida siseneva õhu kogust ja tagada sel moel ruumides küllaldase õhuvahetuse. Siseneva õhu kogust saab reguleerida konkreetse korteri ja ruumi vajadustele ning ülesse suunatuna ei tekita õhuvool tuuletõmbust. Filter kõrvaldab saabuvast õhust mustuse ja võimaldab klapi seinast kaugemale paigaldada. Nii lihtsustub värske õhu segunemine toaõhuga. Täiuslik raamklapp VS-B koosneb klapist, filtrist ja välisrestist.
 
 
 

VentSys omadused:

  • lihtne ja kiire paigaldus
  • freesida aknaraami õiges mõõdus ava
  • kinnitage välimine ja sisemine profiil
  • saab paigaldada uutele ja kasutusesolevatele akendele/ustele
  • standardmõõdud
  • tootevalikus olemas isereguleeruva klapiga ja mürapidavad profiilid